Загалом до продавця претензій немає - швидко опрацювали та відправили моє замовлення. Але є одне "АЛЕ" - доставка: на Новій Пошті загилили фактичну вагу (лед-світильник аж ніяк не важить 23 кг, еге ж?) і відповідно порахували неадекватну вартість доставки
Загалом до продавця претензій немає - швидко опрацювали та відправили моє замовлення.
Але є одне "АЛЕ" - доставка:
на Новій Пошті загилили фактичну вагу (лед-світильник аж ніяк не важить 23 кг, еге ж?) і відповідно порахували неадекватну вартість доставки
супер