
- Готово до відправки
- Код: BPTH-24-24
Блок живлення BIOM Professional DC24 BPTH-24-24W 1А IP44
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Блок живлення BIOM Professional DC24 BPTH-24-24W 1А IP44
Надкомпактний імпульсний блок живлення BIOM Professional BPTH-24-24 преміум-класу розроблений для забезпечення стабільної та довговічної роботи світлодіодних стрічок та інших LED-пристроїв із робочою напругою 24V. Головна перевага цієї моделі — її мініатюрні габарити (всього 83х33,8х13 мм). Завдяки ультратонкому корпусу типу Slim (NANO), цей блок живлення без зусиль поміщається всередині вузьких алюмінієвих світлодіодних профілів, меблевих ніш, дизайнерських пазів та у будь-яких місцях із критично обмеженим простором.
Серія Professional вирізняється високою якістю комплектуючих електронної плати, що гарантує максимальний ККД та стабільну роботу в діапазоні вхідної напруги від 180 до 265 V. Клас захисту IP44 надійно захищає внутрішні компоненти від дрібного пилу та випадкових бризок води, що дозволяє безпечно використовувати пристрій у приміщеннях із підвищеною вологістю, таких як кухні чи ванні кімнати.
Головні переваги моделі:
-
Абсолютна компактність (NANO-серія): Завдяки довжині всього 83 мм та товщині 13 мм блок практично непомітний і незамінний для прихованого монтажу.
-
Безшумне пасивне охолодження: Надійний алюмінієвий корпус ефективно відводить тепло, працюючи як радіатор, що виключає потребу в гучних вентиляторах.
-
Захист LED-ілюмінації: Ефективно нівелює перепади напруги в мережі, захищаючи світлодіоди від мерехтіння та передчасного вигорання.
-
Преміальний рівень надійності: Офіційна гарантія від українського бренду BIOM становить 24 місяці.
Технічні характеристики:
-
Потужність: 24W
-
Вихідна напруга: DC 24V
-
Струм на виході: 1A
-
Робоча напруга: 180-265V
-
Матеріал корпусу: Алюміній
-
Розмір: 83х33,8х13мм
-
Клас захисту: IP44
-
Клас якості: Преміум
-
Гарантійний термін: 24міс
-
Призначення: Для світлодіодної стрічки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою і струмом |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 185 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне керування | Ні |
- Ціна: 192 ₴





