
- Готово до відправки
- Код: LTR-72
Блок живлення 72W DC12 5А LTR-72 stick
253 ₴
+380 (50) 983-23-29
Євгенповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький блок живлення на 72Вт
Блок живлення OEM LTR-72 замикає лінійку виробів у форм-факторі «стик» і є найдовшою моделлю — 37,2 см. Як і в інших пристроїв із цієї серії, його товщина становить 18 мм і ширина — 18 мм. Такі блоки живлення чудово підходять для облаштування прихованої підсвітки меблів у вітальні та на кухні, організації освітлення побутової техніки та стель, а також у дизайні інтер'єрів. Вихідна напруга БЖ становить 12 В постійно струму силою 6 А. Водночас пристрій здатний працювати в широкому діапазоні напруг — від 176 до 265 В, забезпечуючи потужність 72 Вт. БЖ відповідає класу захисту IP20 і належить до групи якості «Стандарт».
Корпус блока живлення виготовлений з алюмінію, що дає змогу організувати достатній тепловідвід від приладу, що працює.
Характеристики блока:
Потужність: 72W
Вихідна напруга: DC 12V
Струм на виході: 6A
Робоча напруга 176-265 V
Тип охолодження Пасивне
Матеріал корпусу Алюмінієві
Розмір: 372х18х18
Клас захисту: IP20
Країна бренда Китайські
Клас якості: Стандарт
Гарантійний термін: 12 м
Колекція LTR-stick
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 372 мм |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | 20 IP |
| Вхідна напруга | 220 Вольт |
| Гарантія | 12 міс |
| Дистанційне керування | Ні |
- Ціна: 253 ₴

